Petek Yıkama Makinaları, basınçlı temiz su kullanarak, petek/radyatör/kombinizi yerinden sökmeden, petek kombi ve ısıtma sisteminin içerisinde oluşan çamur, kireç ve pas birikintilerini çok kısa bir sürede temizlemek için ideal bir makinedir.

PROF-02 Petek Temizleme Makinaları, ısıtma ve tesisat sistemindeki, çamur, kireç, pas artıklarını basınçlı temiz su kullanarak çok hızlı bir şekilde temizleyen bir makinedir. Kammak kimyasal temizleme sıvıları ile birlikte kullanıldığında üstün temizlik imkanı sunar. Kimyasal temizleme sıvılarının daha etkin olmasını sağlamak için dahili su ısıtma sistemi özelliğine sahiptir. Depo yanmasına karşı dahili akıllı koruma sistemi vardır. Sadece bir temizleme işlemi sonrasında, kombinin optimum enerji verimliliği oranını ve genel ısıtma sistem performansını en yüksek seviyeye çıkarır; kombi gürültüsünü ortadan kaldırır ve yakıt tüketimini en aza indirerek enerji verimliliğini sağlar. %100 yerli üretim olduğundan yedek parça temini kolaydır. Ergonomik yapısı ve şık görünümüyle profesyonel, kompakt bir makinedir.

Makine Kullanmanın Faydaları

  • Isıtma ve tesisat sitemindeki kireç, çamur, korozyon ve pas tortularını temizler
  • Kombi içerisindeki kireçlenmeyi yok eder
  • Kombinin gürültü çalışmasını ve sirkülasyon problemlerini giderir
  • Tek seferde tüm ısıtma ve tesisat sistemini temizler ve koruma altına alır
  • "Dahili Su Isıtıcısı” özelliği sayesinde yüksek su sıcaklığında çalışarak, temizleme kimyasallarının daha etkin olmasını sağlar
  • Çift yönlü yıkama teknolojisi ile sistemi kir, pas ve tortulardan tamamen arındırır
  • Etkin temizlik için Kammak marka temizleme ve koruma kimyasallarının kullanılması tavsiye edilir

Sipariş Ver


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.